Fotokoolitus Andrus Noorhanilt: kuidas saada fotograafiks?

Rohke koolitajakogemusega mees tuleb teeb käe valgeks ka Peipsi ääres. Muide, Andrus on end pidevalt ise täiendanud ka Fotobrigaadi kursustel. Seega ärksa vaimuga uus laager on tulekul!

Koht: Peipsi-äärne kunstimaja ambulARToorium Tartumaal Vana-Kasepääl
Aeg: 4.-6. mai 2012
Kursuse maksumus: 99 eurot (sisaldab koolitust, toitlustust, öömaja, saunatamist jne)
Maksimaalne osalejate arv: 20
Registreerumine: info[at]fotobrigaad.ee või 56610694

Andrus räägib tulevast laagrist ise nõnda:

Kursus on ühtpidi algajale, aga samahästi ka sellele, kes juba mõnda aega pildistab, aga vajab teadmiste korrastamist, et mõista, miks asjad nii on, nagu nad on.
Kursus on selles mõttes algajale fotohuvilisele, et kursusele tulijalt ei eeldata varasemaid fotoalaseid teadmisi.
Kursus pole selles mõttes algaja kursus, et pühapäeval koju sõites on tarkusi tagavaraks ikka palju rohkem kui ühel algajal :)
Kursuse tööviis on läbisegi teooria, selgitused, katsetamised, vastused küsimustele ja minu pärast kuni vaidlusteni välja.
Pildistajana pean ma pildistamise tehnilist oskust oluliseks samavõrd kui kirjaoskust raamatu kirjutamisel. Aga raamatu lugeja ootab kaante vahelt rohkem sisu ja põnevust, isegi pisaraid.. Seepärast alustamegi reede õhtul pildi sünniga, tema tehnilise ja loomingulise poole kokku sidumisega.
Laupäevases kavas on kaks esmapilgil tehnilist teemat, pildi heledus ja teravus. Näidete ja arutluste kaudu jõuame aga selleni, et nende pildi tehniliste omaduste kaudu avanevad meile võimalused oma ideede ja meeleolude väljaelamiseks. Miski asi, mis on tehniline, ei pea olema keeruline ja tüütav. Pisut lihtsaid selgitusi aitab kasvatada enesekindlust ja julgust edasiliikumiseks ning eksperimenteerimiseks.

Kommenteerimisvõimalus puudub.